Балтовський Олексій Анатолійович

Олексій Балтовський

доктор технічних наук, доцент

Освіта вища технічна, педагогічний стаж більш 20 років. Ветеран органів внутрішніх справ. В університеті працює з 2008 року. 

 

У 2003 р. у спеціалізованій вченій раді Центрального науково-дослідного інституту МО України захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат технічних наук, за напрямом 20.02.14 – озброєння та військова техніка за темою «Методи протирадіолокаційного маскування озброєння та військової техніки засобами на основі антенних систем». 

 

У 2009 році захистив докторську дисертацію за напрямом 05.13.06 – інформаційні технології за темою «Моделі та методи адаптивного автоматизованого управління функціонування та розвитку підприємств та організацій».

У сфері його наукових інтересів - інформаційні технології; удосконалення організації боротьби зі злочинністю, і насамперед, з кіберзлочинністю; інформаційно-аналітична діяльність Національної поліції України; кримінальний аналіз та прогнозування ризиків.