Андрусенко Олександр Анатолійович

Олександр Андрусенко

Повну вищу юридичну освіту отримав у 2000 році закінчивши Національну Академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста.

 

В 2009 році за програмою ОБСЄ закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю менеджмент фінансово-економічної безпеки.

 

З 1987 року по 2005 рік проходив службу у підрозділах карного розшуку УМВС України в Херсонській області, починаючи з оперативно уповноваженого карного розшуку, закінчуючи начальником відділення по боротьбі зі злочинністю проти особистості відділу карного розшуку; заступника начальника відділу розкриття злочинів проти особистості та боротьби з груповими злочинними проявами; першим заступником начальника відділу-начальником кримінальної міліції; очолював відділення по розкриттю навмисних вбивств та вбивств «на замовлення» відділу розкриття злочинів проти особистості та боротьби з груповими злочинними проявами управління карного розшуку УМВС України в Херсонській області. 

 

Стаж практичної роботи в органах внутрішніх справ України близько 30 років.

 

Підполковник міліції у відставці.

 

З 2018 року по сьогоднішній день викладач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

 

Викладає дисципліни: «Оперативно-розшукова діяльність т», «Негласна робота оперативного апарату», «Негласні слідчі (розшукові) дії», «Оперативно-розшукове документознавство».

 

Автор наукових праць у національних та зарубіжних виданнях.

 

Наукові інтереси: Оперативно-розшукова діяльність в Національній поліції України; методика профілактики, попередження, розкриття злочинів проти особи, навмисних вбивств та вбивств на замовлення.

Неодноразово нагороджувався державними і відомчими нагородами, з яких: «Почесна грамота Кабінету Міністрів України»