Нікітін Анатолій Анатолійович

Анатолій Нікітін

кандидат юридичних наук, доцент

Народився у 1979 році у м. Одеса.

 

У 2001 році закінчив Одеський державний політехнічний університет, у 2009 році – Одеський державний аграрний університет, у 2015 році – Національну академію внутрішніх справ за спеціальностями «Автомобілі  та  автомобільне господарство», «Облік і аудит», «Правознавство».

 

Службу розпочав у листопаді 1999 року на посаді оперуповноваженого Міжрегіонального управління податкової міліції по оперативному документуванню в Одеській області.

 

З листопада 2006 до квітня 2010 року обіймав посаду оперуповноваженого сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Київського районного відділу Одеського міського управління ГУМВС України в Одеській області.

 

З квітня 2010 до вересня 2015 проходив службу у лінійному відділі на станції Одеса-Головна УМВС України на Одеській залізниці на посадах начальника сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю, першого заступника начальника лінійного відділу – начальника кримінальної міліції, начальника сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю, виконуючого обов’язки начальника лінійного відділу.

 

Протягом вересня – листопада 2015 року працював старшим оперуповноваженим відділу протидії хабарництву та організованим формам злочинності у сфері економіки управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Одеській області.

 

У листопаді 2015 почав працювати в Одеському державному університеті внутрішніх справ на посаді начальника відділу матеріального забезпечення.

 

З квітня 2017 до червня 2020 – проректор, перший проректор Одеського державного університету внутрішніх справ.

 

З лютого 2020 до лютого 2022 – заступник, перший заступник директора Департаменту персоналу МВС України.

 

У травні 2022 призначений проректором Одеського державного університету  внутрішніх справ.