Зустріч курсантів та студентів ОДУВС з представниц...

Зустріч курсантів та студентів ОДУВС з представницями моніторингової місії ООН з прав людини в Україні

10 грудня світ відзначає Міжнародний день прав людини. З цієї нагоди для здобувачів вищої освіти ОДУВС було організовано зустріч з представницями моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Під час зустрічі наші здобувачі ознайомились з основними завданнями місії – це спостереження та звітування про те, що відбувається під час збройного конфлікту.

Представниці моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

Спостерігачі збирають суто факти, що побачили на власні очі, вони їх не інтерпретують, не коментують, не дають їм юридичну оцінку.

Наші курсанти

ММПЛУ документує порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права; фіксує втрати серед цивільного населення, пов’язані з конфліктом; готує публічні доповіді про ситуацію з правами людини в Україні; здійснює адвокацію, націлену на захист прав людини, з державними та недержавними акторами; аналізує законопроєкти та надає рекомендації Уряду щодо їх відповідності нормам міжнародного права у сфері прав людини та МГП.

Зустріч відбувалась у форматі діалогу і найактивніші учасники отримали невеличкі сувеніри.

Учасники зустрічі

Представниця моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.