Зустріч курсантів та студентів ОДУВС з представницями моніторингової місії ООН з прав людини в Україні
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_84152156f0.jpeg&w=2048&q=100)
10 грудня світ відзначає Міжнародний день прав людини. З цієї нагоди для здобувачів вищої освіти ОДУВС було організовано зустріч з представницями моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.
Під час зустрічі наші здобувачі ознайомились з основними завданнями місії – це спостереження та звітування про те, що відбувається під час збройного конфлікту.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_4a8d845d4b.jpeg)
Спостерігачі збирають суто факти, що побачили на власні очі, вони їх не інтерпретують, не коментують, не дають їм юридичну оцінку.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_016b43f7f6.jpeg)
ММПЛУ документує порушення прав людини та міжнародного гуманітарного права; фіксує втрати серед цивільного населення, пов’язані з конфліктом; готує публічні доповіді про ситуацію з правами людини в Україні; здійснює адвокацію, націлену на захист прав людини, з державними та недержавними акторами; аналізує законопроєкти та надає рекомендації Уряду щодо їх відповідності нормам міжнародного права у сфері прав людини та МГП.
Зустріч відбувалась у форматі діалогу і найактивніші учасники отримали невеличкі сувеніри.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_af9575d55c.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_244ce5da56.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_ebecc7e010.jpeg)