Завершення короткострокового підвищення кваліфікац...

Завершення короткострокового підвищення кваліфікації працівниками карного розшуку територіальних підрозділів Національної поліції України

11 жовтня у відділі післядипломної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ завершили короткострокове підвищення кваліфікації (термін навчання 3 дні) працівники карного розшуку територіальних підрозділів Національної поліції України.

Заняття проводились провідними викладачами кафедр університету та включали вивчення таких тем, як: права людини, верховенство права; антикорупційне законодавство; взаємодія поліції та суспільства; вогнепальні та вибухові пристрої; кримінальний аналіз та інших, які мають обмежений доступ.

Короткострокове підвищення кваліфікації пройшли 29 оперуповноважених карного розшуку з ГУНП в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

По закінченню навчання перший проректор університету Сергій Братель вручив поліцейським Свідоцтва відповідного зразка, побажав миру та успіхів у професійній діяльності.

Вручення Свідоцтв першим проректором університету Сергієм Брателем

Перший проректор університету Сергій Братель