Вручення сертифікатів КМЄС в Україні та Центру медіації ОДУВС про проходження повного курсу базової підготовки медіатора
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_4ef9dc9ffa.jpg&w=2048&q=100)
12 грудня відбулось вручення сертифікатів Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та Центру медіації Одеського державного університету внутрішніх справ про проходження повного курсу базової підготовки медіатора
Участь у заході взяли ректор ОДУВС Дмитро Швець, проректор університету Максим Корнієнко, радник/тренер з питань належного врядування та управління людськими ресурсами КМЄС Мартінс Толс, керівник центру медіації Лілія Матвєєва, тренер Поліна Балтаджи.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_5c782dca96.jpg)
Програма підготовки медіатора – це поєднання теоретичного навчання та практики, у тому числі симуляцій процесу медіації, рольових вправ, роботи у групах, ситуативних кейсів.
Ректор ОДУВС Дмитро Швець разом з тренером КМЄС Мартінсом Толсом вручили сертифікати випускникам програми.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_c10f0e8a96.jpg)
Одеський державний університет внутрішніх справ висловлює вдячність керівництву Консультативної місії Європейського Союзу в Україні за підтримку в організації навчального проєкту, який позитивно вплине на утвердження ідеалів мирного вирішення спорів.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_570a87ad0c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_87d4bff142.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_c48f27a82a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_24daec97da.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_7daf8ad918.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_65a70aec07.jpg)