Вручення сертифікатів КМЄС в Україні та Центру мед...

Вручення сертифікатів КМЄС в Україні та Центру медіації ОДУВС про проходження повного курсу базової підготовки медіатора

Участь у заході взяли ректор ОДУВС Дмитро Швець, проректор університету Максим Корнієнко, радник/тренер з питань належного врядування та управління людськими ресурсами КМЄС Мартінс Толс, керівник центру медіації Лілія Матвєєва, тренер Поліна Балтаджи.

Програма підготовки медіатора – це поєднання теоретичного навчання та практики, у тому числі симуляцій процесу медіації, рольових вправ, роботи у групах, ситуативних кейсів.

Ректор ОДУВС Дмитро Швець разом з тренером КМЄС Мартінсом Толсом вручили сертифікати випускникам програми.

Одеський державний університет внутрішніх справ висловлює вдячність керівництву Консультативної місії Європейського Союзу в Україні за підтримку в організації навчального проєкту, який позитивно вплине на утвердження ідеалів мирного вирішення спорів.