Успіхи курсанта ОДУВС на Кубку області з вільної б...

Успіхи курсанта ОДУВС на Кубку області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок (м. Вінниця)

У місті Вінниця 18-19 листопада відбувся Кубок області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок.

Змагання зібрали близько 50 спортсменів, готових продемонструвати свою майстерність та витримку на боротьбених доріжках. Учасники взаємодіяли, використовуючи різноманітні техніки та стратегії, намагаючись здобути перевагу над суперниками. Змагання не лише підкреслили рівень вільної боротьби в області, але й створили платформу для обміну досвідом та взаємодії між спортсменами.

Учасники змагання

Загальне фото учасників з нагородами

Олег Стахов, курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, у ваговій категорії до 65 кілограмів серед чоловіків здобув друге місце, вразивши своєю вправністю та енергійністю.

Тренерами спортсмена є т.в.о. завідувача кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки майор поліції Юрій КОЛОМІЄЦЬ та викладач кафедри Святослав КАРАПЕТЬЯНЦ.