Участь у міжнародних вебінарах та навчаннях викладача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_fbae494a40.jpg&w=2048&q=100)
Старший викладач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС доктор філософії Анастасія БОКСГОРН пройшла навчання за 2 модулями на платформі LEED CEPOL: “Торгівля людьми” (українською мовою), “Злодії в законі – організовані злочинні групи та їх злочини у країнах ЄС” (англійською мовою), та, пройшовши тестування, отримала сертифікати.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_cc73e64133.jpg)
Отримані знання будуть використовуватися під час викладання навчальних дисциплін.
Також науковиця виступила єдиним спікером від України на вебінарі: «Незаконний обіг вогнепальної зброї: роль організованих злочинних груп та окремих осіб» (виступ відбувся за запрошенням представника від CEPOL). Вебінар проходив англійською мовою. На заході були присутні представники з різних країн ЄС. За результатами проведеного заходу викладач ОДУВС отримала сертифікат, який підтверджує її виступ у якості тренера.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_d1e86e3810.jpg)