Участь у міжнародних вебінарах та навчаннях виклад...

Участь у міжнародних вебінарах та навчаннях викладача кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС

Старший викладач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу ОДУВС доктор філософії Анастасія БОКСГОРН пройшла навчання за 2 модулями на платформі LEED CEPOL: “Торгівля людьми” (українською мовою), “Злодії в законі – організовані злочинні групи та їх злочини у країнах ЄС” (англійською мовою), та, пройшовши тестування, отримала сертифікати.

Отримані знання будуть використовуватися під час викладання навчальних дисциплін.

Також науковиця виступила єдиним спікером від України на вебінарі: «Незаконний обіг вогнепальної зброї: роль організованих злочинних груп та окремих осіб» (виступ відбувся за запрошенням представника від CEPOL). Вебінар проходив англійською мовою. На заході були присутні представники з різних країн ЄС. За результатами проведеного заходу викладач ОДУВС отримала сертифікат, який підтверджує її виступ у якості тренера.