Спортивне свято на стадіоні ФСТ “Динамо” України с...

Спортивне свято на стадіоні ФСТ “Динамо” України серед колективів фізичної культури та спорту

9 вересня 2023 року на стадіоні ФСТ “Динамо” України відбулось спортивне свято (комплексні змагання) серед колективів фізичної культури та спорту.

Змагання включали в себе такі види програми як легкоатлетична естафета 4×100, дартс, перетягування канату та сімейні змагання. В змаганнях взяли участь 12 колективів фізичної культури.

Тож за результатами змагань команда Одеського державного університету внутрішніх справ посіла 3-тє командне місце з перетягування канату, 2-ге місце з легкоатлетичної естафети та 1-ше місце в сімейних змаганнях.

В загальному командному заліку в спортивному святі команда Одеського державного університету внутрішніх справ посіла 2-ге командне місце.

Загальне фото учасників змагань

Учасники змагань з прапором ОДУВС