Ректор ОДУВС та курсанти вишу вшанували памʼять Ге...
Ректор ОДУВС та курсанти вишу вшанували памʼять Героїв, які віддали своє життя за Україну
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_over_6da0657bda.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 24 лютого, у другу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну ректор ОДУВС Дмитро ШВЕЦЬ та курсанти вишу вшанували памʼять Героїв, які віддали своє життя за Україну.
Заходи пройшли за участю керівництва міста та області, силових структур, військовослужбовців та громадськості.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2Fphoto_2024_02_26_12_33_19_141eabe480.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_0919957adf.jpg)
Біля могил захисників України, де встановлено «Козацький Хрест» на честь воїнів, які поклали своє життя за незалежність та цілісність нашої держави, присутні вшанували світлу пам’ять про полеглих героїв-захисників, військових, поліцейських, цивільних та українських дітей, усіх, хто загинув за Україну та внаслідок нападів ворожих військ на українські міста і села.
Вічна пам’ять загиблим!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_dd7c452493.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_c5e6b73547.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_663f444ddb.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_29ee922b24.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_1490609b71.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_a38f1e41da.jpg)
624 лютого, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024