Реалізовано першу корисну справу вихованцями Чорно...

Реалізовано першу корисну справу вихованцями Чорноморського куреня “Джура-Поліцейський” ім. Дмитра Попова.

У межах проєкту Міністерства внутрішніх справ України “Дружня підтримка”, за сприяння громадської організації ЕкоТерапія, фахівця Одеського державного університету внутрішніх справ Павла Пересунько і виховника куреня – курсанта ОДУВС Володимира Пересунько, було висаджено 1200 тюльпанів на території комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Чорноморської міської ради.

Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує заклади загальної середньої та професійно-технічної освіти області до партнерства у напрямі утворення куренів “Джура-Поліцейський” та подальшої системної взаємодії з університетом.

Вихованці Чорноморського куреня імені Дмитра Попова та їх координатори вдячні Збройним Силам України за захист! Все буде наша квітуча Україна!a