Профорієнтаційна зустріч на базі молодіжного центру міста Чорноморськ
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_83f3bcba34.jpg&w=2048&q=100)
В межах реалізації проєкту Міністерства внутрішніх справ України “Дружня підтримка” і проєкту нашого університету “Молодіжні мотиваційні зустрічі ОДУВС 2023/2024”, відбувся захід для учнівської молоді на базі молодіжного центру міста Чорноморськ. Профорієнтаційна зустріч пройшла у дружній атмосфері, динамічно, відверто і змістовно.
Фахівці відділення соціально-гуманітарної роботи ОДУВС, курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування розповіли про спеціалізацію і особливості закладу вищої освіти із специфічними умовами навчання, переваги професії поліцейського і досягнення колективу університету, можливості для молоді та умови вступу.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_0c5628fb7e.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_2a7247e522.jpg)
Тренінговий формат заходу надав простір щодо конструктивного спілкування.
Крім того, за сприяння ДОНС МВС України та від виробника дитячих іграшок STRATEG https://www.strateg.ua молодіжному центру міста Чорноморськ було передано настільні ігри для організації дозвілля, здійснення профорієнтації та розвитку молоді громади.
Всі учасники зустрічі забрали з собою гарний настрій, важливу інформацію і, звичайно, нову хвилю впевненості у нашій Перемозі! Низький уклін нашим захисникам і захисницям, довіряємо і підтримуємо!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_4bf719a2f5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_32f9fad99a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_9838c2a51a.jpg)