Практичні навчання за участю співробітників ГУ ДСНС України в Одеській області щодо ознайомлення з алгоритмом дій при пожежі
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_4d49302965.jpeg&w=2048&q=100)
2 листопада в ОДУВС були проведені практичні навчання за участю співробітників ГУ ДСНС України в Одеській області щодо ознайомлення з алгоритмом дій при пожежі.
Наразі подібні заняття проводяться з метою забезпечення готовності здобувачів вищої освіти та персоналу структурних підрозділів Одеського державного університету внутрішніх справ до здійснення успішних дій у разі виникнення пожежі, оволодіння навичками використання наявних засобів пожежогасіння, а також готовності до співпраці з робітниками ДСНС на випадок надзвичайних ситуацій.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_c1f5f42895.jpeg)
Під час навчань курсанти ознайомились із заходами та діями у разі виникнення пожежі, практично оволоділи навичками використання наявних засобів пожежогасіння та аварійно-рятувальної техніки на базі автоцистерни «Івеко», яка обладнана пожежною драбиною, мотопомпою, ємністю для води 2000 л, дихальними апаратами, спеціальною технікою для проникнення у займисні або задимлені приміщення.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_161b7508ed.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d8aa8c3301.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_7bb7bf0320.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_74890e9852.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_c53a71d574.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_86c952dedb.jpeg)