Обговорення наукових здобутків аспірантів, ад’юнкт...

Обговорення наукових здобутків аспірантів, ад’юнктів та докторантів кафедрами університету

news-photo

 

У період з 03 по 07 лютого відбулося чергове обговорення результатів навчання та наукових здобутків здобувачів наукового ступеня доктора філософії та доктора наук, закріплених за кафедрами адміністративно-правових дисциплін та кримінально-правових дисциплін університету. Було заслухано звіти про виконання індивідуальних планів ад’юнктів, аспірантів за спеціальностями 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність» та докторантів зі спеціальності 081 «Право».

 

 

Обговорення відбулося у змішаному форматі за участю наукових керівників, т.в.о. директора інституту права та безпеки професора Олега Шкути, гарантів освітньо-наукових програм професорів Аліни Денисової та Андрія Бабенка. Професор Олег Шкута наголосив на неухильному дотриманні індивідуального  плану навчання та на виконанні освітньої і наукової складової. Професор Аліна Денисова довела основні вимоги до наукових досліджень і впровадження їх у наукову та професійну діяльність. 

 

В свою чергу, професор Андрій Бабенко надав рекомендації щодо організації наукового дослідження та вимог з дотримання етики та академічної доброчесності, ознайомив з наслідками порушення антиплагіатного законодавства. Окремо довів інформацію про антиплагіатну систему та процедуру обов’язкової перевірки дисертації перед захистом.

 

Начальник відділу аспірантури (ад’юнктури) і докторантури Ірина Теслюк наголосила на необхідності своєчасного надання звітної документації та заповненні індивідуальних планів, нагадала про можливість апробації наукових результатів у фахових збірниках університету та інші можливості якісної підготовки дисертацій (бібліотека, науково-дослідна лабораторія).

 

Здобувачі вищої освіти представили власні здобутки, прокоментували основні результати та перспективи своїх творчих і наукових пошуків. Представники кафедр кримінально-правових і адміністративно-правових дисциплін та присутні стейкхолдери надали слушні пропозиції щодо покращення та посилення практичної складової у наукових дослідженнях, що буде враховано під час оновлення ОНП.