ІІ Всеукраїнська наукова конференція «Державно-пра...

ІІ Всеукраїнська наукова конференція «Державно-правові засади формування безпекового середовища в Україні в умовах сучасних викликів»

15 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, в ОДУВС проведено ІІ Всеукраїнську наукову конференцію «Державно-правові засади формування безпекового середовища в Україні в умовах сучасних викликів».

Конференція стала майданчиком для обговорення найактуальніших питань захисту прав людини, зокрема в умовах війни. Захід об’єднав як провідних науковців, адвокатів, волонтерів, так і представників студентської спільноти.

До обговорення долучились:

Валентин Галунько, академік Академії адміністративно-правових наук, д.ю.н., професор (Київський університет інтелектуальної власності та права);

Катерина Кармазіна, адвокатка, медіаторка, секретар Ради адвокатів Одеської області, координаторка Адвокатського волонтерського центру при Раді адвокатів Одес. області;

Олена Дришлюк, адвокатка, медіаторка, членкиня Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури.

Доповіді та висновки, отримані в ході дискусії, знайшли відображення у резолюції конференції.