Факультативне заняття за участі менеджера проєктів компоненту «Безпека людини» Програми підтримки ОБСЄ для України
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_4c2c19fe7d.jpg&w=2048&q=100)
27 березня для здобувачів вищої освіти Одеського державного університету внутрішніх справ було проведено факультативне заняття (онлайн) на тему: «Особливості розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, у тому числі вчинених з використанням кібертехнологій». У заході взяв участь менеджер проєктів компоненту «Безпека людини» Програми підтримки ОБСЄ для України Сергій Гриненко.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_daf2fad552.jpg)
Представник ОБСЄ розповів учасникам заходу про діяльність організації в Україні, а також про основні аспекти щодо реалізації проєкту «Посилення спроможності Національної поліції України у розслідуванні злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, у тому числі вчинених з використанням кібертехнологій» (зимові та літні школи, тренінги, симуляційні вправи).
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_e623655c7e.jpg)
Продовжили захід курсанти університету – учасники Зимової школи з розслідування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми. У ході проведення заняття учасники тренінгу поділились інформацією зі здобувачами вищої освіти щодо новел законодавства з протидії торгівлею людьми, вимогами Кримінального процесуального кодексу України щодо проведення слідчих (розшукових) дій та певними положеннями щодо проведення негласних слідчих (розшукові) дій у відповідній категорії кримінальних правопорушень, а також статистичними даними.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_6bb8b1fe5b.jpg)