Бінарне лекційне заняття за участю старшого радник...

Бінарне лекційне заняття за участю старшого радника з питань правоохоронної діяльності КМЄС в Україні

Заняття було проведено  професором кафедри адміністративної діяльності поліції Оленою Ковальовою за участю Георгіоса Покаса, старшого радника з питань правоохоронної діяльності Консультативної місії Європейського Союзу в Україні.

Курсанти 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності

Георгіос Покас довів курсантам роль КМЄС у протидії нелегальній міграції, навів статистичні дані щодо легальної та нелегальної міграції в європейських країнах, пояснив різницю правових статусів мігрантів відповідно до європейських стандартів, а також наголосив що одним із наслідків нелегальної міграції є потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, яка наряду з торгівлею наркотичними засобами та зброєю є одним із найприбутковіших та найпоширеніших видів організованої злочинної діяльності та потребує особливої підготовки поліцейських для ефективної протидії.

Старший радник з питань правоохоронної діяльності Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Георгіос Покас

Виступ гостя пробудив у курсантів зацікавленість до тематики, а також змусив замислитись про важливість особистої ролі як правоохоронців у протидії нелегальній міграції та торгівлі людьми.