logologo
Інститут права та безпеки
Про інститут

Інститут права та безпеки

З 2 січня 2023 року за спеціальною процедурою обрано трудовим коллективом і таємним голосуванням, Вченою радою університету і за наказом ректора ОДУВС призначено директором інституту права та безпеки доктора юридичних наук, професора Андрія Миколайовича Бабенка (експерта Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, Гаранта ОНП 081 – Право «доктор філософії»). На сьогодні під його керівництвом організація освітнього процесу, наукової і методичної діяльності, культурно-масової роботи та дозвілля студентів здійснюється колективом досвідчених фахівців у складі заступника директора – к.ю.н., доцента І.М. Риженко, О.В. Байдан, А.М.Вахерлон, Ю.В.Калугіної, В.Л. Морозан, О.О. Ядаменко, А.М. Кушнеренко.

 

Інститутом взято курс на покращення якості надання освітніх послуг в умовах сучасних викликів, суворе дотримання академічної доброчесності, розвиток матеріально-технічної бази, розширення баз практичної підготовки здобувачів вищої освіти, сприяння працевлаштуванню випускників, залучення до навчального процесу найкращих професіоналів-практиків.

 

Наразі структурно інститут права та безпеки складається з двох відділень, кожне з яких виконує функцію підготовки здобувачів вищої освіти за денною та заочною формою навчання. До складу інституту входять три провідні кафедри: кафедра державно-правових дисциплін, кафедра конституційного та міжнародного права, кафедра трудового, земельного та господарського права, а також науково-дослідна лабораторія з проблемних питань кримінального аналізу. Освітній процес в інституті здійснюють й інші кафедри, які структурно належать до інших факультетів, але забезпечують опанування здобувачами вищої освіти знань, що необхідні для майбутнього правника, правоохоронця, фахівця з інформаційних технологій.

 

Інститут активно підтримує міжвузівські зв’язки з закладами вищої освіти системи МВС та МОН, науково-дослідними установами України. Інститут також співпрацює з зарубіжними партнерами.

 

Сьогодні в інституті активно розвивається студентське самоврядування. Студенти виступають активними ініціаторами організації навчальних, спортивних, культурно-масових, благодійних та розважальних заходів.

 

Підготовка, організація та проведення проєктів сприяє формуванню теплої дружньої атмосфери та відчуттю справжнього студентського життя.

 

Інститут права та безпеки ОДУВС сьогодні – це:

 

  • більше 2000 студентів;

 

  • навчання за актуальними спеціальностями (081 «Право»/262 «Правоохоронна діяльність»/ 124 «Системний аналіз») освітніх ступенів бакалавр/магістр;

 

  • різні форми навчання;

 

  • ефективне поєднання у навчанні теорії та практики;

 

  • сучасні освітні технології (практичні заняття, тренінги, відкриті та бінарні лекції провідних фахівців в галузі права, зокрема успішних випускників факультетів);

 

  • розвиток наукових ініціатив завдяки участі у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, конференціях, турнірах;

 

  • можливість участі у програмах подвійних дипломів (Вільний університет Вісмар (Німеччина), Академія ВСБ (Республіка Польща);

 

  • практика в провідних державних установах (Національна поліція України, Головне територіальне управління юстиції та ін.), підприємствах та компаніях (більше 20 баз практики) з можливістю подальшого працевлаштування;

 

  • активне культурне, спортивне, суспільне життя студентів.

 

Наші випускники демонструють високі професійні досягнення, діляться цікавими кар’єрними історіями, а на запитання: «Хто ж він – студент Інституту права та безпеки ОДУВС?» з посмішкою відповідають:

 

Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це лідер, людина успіху та кар’єрного зростання, здатна обирати цілі і знаходити шляхи їх вирішення».

 

Ігор Федорончук відомий громадський та політичнй діяч, співзасновник адвокатського обєднання «Лоялті» (випускник 2010 року)

 

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це боєць, здатний ставити і досягати високі професійні цілі».

 

Андрій Врона – адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Аврон» (випускник 2015 року).

 

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це відкритий до нових знань мрійник, вірний професійній мрії і здатний піднятись до зірок».

 

Валентина Слободянюк – підполковник поліції, до 2020 року начальник відділу правового забезпечення Управління патрульної поліції в Одеській області, адвокат (випускниця 2010 року).

 

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це людина розумна, але цікава, хитра, але чесна, переконлива, але тактовна, ділова, але професійна».

 

Левон Тарасян – старший керуючий менеджер Rothschild&Co (Франція) (випускник 2014 року).

 

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це майбутнє України, це високоякісний юрист з принциповими позиціями в правовій спільноті».

 

Альона Кирилюк  прокурор Одеської міської прокуратури №2 (випускниця 2012 року).

 

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це людина, для якої не існує безвихідних ситуацій, непідйомної ваги та нездоланних висот».

 

Тетяна Бродецька – шестикратна чемпіонка світу з пауерліфтингу (випускниця 2017 року).

 

«Студент Інституту права та безпеки ОДУВС – це особистість, яка спроможна пізнавати, досліджувати, спостерігати, товаришувати та завжди готова для цього використовувати когнітивні, креативні, творчі вміння та здібності».

 

Ольга Пасько – кандидат юридичних наук, доцент кафедри криміналістики та психології ОДУВС (випускниця 2007 року). 


Контакти:

адреса: м. Одеса, вул. Успенська, 1                            

тел: 048 799-50-27, (094) 949-80-27                                    

E-mail: nnipkb@oduvs.edu.ua