logologo

 

На підставі сертифікатів про державну акредитацію, виданих Головним сервісним центром Міністерства внутрішніх справ України, Одеський державний університет внутрішніх справ здійснює підготовку водіїв транспортних засобів категорії «В». Навчання проводиться на базі Одеського державного університету внутрішніх справ (м. Одеса). В автошколі одночасно можуть навчатися 25 осіб. Загальний курс підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» триває 10 тижнів.

 

Етапи навчання:

 

І. Підготовка пакету документів

 

Необхідні документи для зарахування в автошколу:


– копія паспорта громадянина України;


– копія картки платника податків;


– копія довідки з реєстрації місця проживання;


– 2 фото 3,5 см х 4,5 см;


– медична довідка щодо придатності керування транспортним засобом (форма №083/0).

 

ІІ. Вивчення теоретичної частини правил дорожнього руху

 

Теоретичне навчання складається з 16 занять, які проходять в умовах навчальних аудиторій або за вибором – дистанційно.

 

ІІІ. Іспит з теорії в Сервісному центрі МВС

 

– Теоретичний іспит з правил дорожнього руху здається на комп’ютері. Необхідно відповісти на 20 запитань за 20 хвилин. Для успішної здачі іспиту допускається не більше 2-х помилок.


– У разі невдало складеного іспиту з теорії ви НЕ РАНІШЕ ніж на 11-й день можете прийти до Сервісного центру МВС на перездачу.


– Перездача допускається протягом року.


– Кількість спроб необмежена.

 

ІV. Практичне навчання водінню
 

– Після успішної здачі теоретичного іспиту, ви допускаєтеся до практичних занять з опанування навичок керування автомобілем. Необхідно повернутися до автошколи та записатися на 2-й етап – практичне навчання.


– Після проходження практичного навчання ви отримуєте свідоцтво про закінчення практичної підготовки.


– Свідоцтво про закінчення практичної підготовки чинне протягом двох років.

 

V. Практичний іспит в Сервісному центрі МВС

 

– Після проходження практичного курсу та отримання відповідного свідоцтва необхідно записатись на практичний іспит у Сервісному центрі МВС.


– Практичний іспит за правилами дорожнього руху здається на учбовому автомобілі з відеофіксацією (нашою Автошколою надається можливість здавати практичний іспит на автомобілі, на якому ви проходили практичне навчання, в присутності інструктора Автошколи).


– У разі невдало складеного практичного іспиту ви НЕ РАНІШЕ ніж на 11-й день можете прийти до Сервісного центру МВС на перездачу.

 

VI. Отримання посвідчення водія

 

Результатом вашого кропіткого навчання та наполегливої праці наших викладачів та інструкторів стає отримання посвідчення водія міжнародного зразку, яке діє на території 69 країн!