Звітний патріотичний концерт творчої молоді універ...

Звітний патріотичний концерт творчої молоді університету

Одеський державний університет внутрішніх справ має потужні культурницькі традиції і учасники звітного патріотичного концерту творчої молоді, який відбувся на базі закладу із залученням ветеранів російсько-української війни, тому підтвердження.

«Благословенна земля - наша Україна! Війнами втомлена, але ніким не зломлена!» - саме такі слова лунали у залі під час патріотичного концерту.

Увага, яка приділяється в університеті творчому розвитку здобувачів освіти, та індивідуальний підхід у виховній роботі, який забезпечено у закладі, сприяють виявленню молодих талановитих особистостей.

«Україна переможе!» - з власним віршем під цією назвою звернувся учасник концерту до присутніх у залі.

Згадкою про творчу зустріч та як унікальний символ єдності курсантсько-студентської молоді ОДУВС та ветеранів став підписаний всіма учасниками Державний Прапор України, місце якому тепер буде у ветеранській спільноті. Залишати підписи на прапорі України - окремий ритуал. Такі миті єднають, надихають і мотивують!