Зустріч з представником слідчого управління ГУНП в...
Зустріч з представником слідчого управління ГУНП в Одеській області
Сьогодні, 28 квітня, проведено ознайомче лекційне заняття для курсантів 2-го курсу навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції НПУ ОДУВС.
Заступник начальника відділу з розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту СУ ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Андрій Шелеп поділився своїм безцінним досвідом та знаннями з майбутніми правоохоронцями.
Тема лекції охоплювала ключові аспекти роботи поліції в умовах воєнного стану, а також важливість професійної підготовки та етики в діяльності поліцейських.
Курсанти мали нагоду поставити запитання та обговорити актуальні проблеми, з якими стикаються правоохоронні органи в нашій країні.
2628 квітня, 2025
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ22 липня, 2025
Інституційний навчальний візит до Швейцарії21 липня, 2025
В ОДУВС відбудеться науково-практична дискусійна платформа «Роль органів Національної поліції у протидії булінгу (цькуванню)»21 липня, 2025
«Кава з ветераном» за участі представників ОДУВС20 липня, 2025