Зустріч представників ОДУВС з ветеранами російсько...
Зустріч представників ОДУВС з ветеранами російсько-української війни
На базі ветеранського об'єднання «Veterans Hub Odesa» відбулась зустріч представників Одеського державного університету внутрішніх справ з ветеранами російсько-української війни.
У ході заходу працівниками університету було висвітлено питання щодо профорієнтації, реалізації спільних проєктів та анонсовано можливості закладу вищої освіти, які стануть у нагоді ветеранам та членам їх родин, зокрема у напрямі розвитку ветеранського спорту на базі університету.
За результатами активного спілкування з представниками ветеранської спільноти було визначено основні можливі напрями співпраці щодо дружньої підтримки наших захисників: юридичне консультування, психологічна підтримка, відвідування спортивних секцій, допомога у реалізації окремих ветеранських проєктів, спільне проведення творчих заходів із залученням курсантсько-студентської молоді та ветеранів.
Разом! Все буде незалежна Україна!
2122 травня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024