Зустріч методистів факультетів ОДУВС з практичним ...

Зустріч методистів факультетів ОДУВС з практичним психологом

31 жовтня професором кафедри психології та педагогіки кандидатом психологічних наук, доцентом Ольгою СМІРНОВОЮ була проведена зустріч з методистами факультетів, під час якої розглянули такі питання:

– Хто такі психологи та психодіагности? Навіщо студентам потрібна співпраця з ними?

– Якою має бути перша психологічна допомога?

– Як підтримати студентів, у яких загинули родичі/панічні атаки/підвищений рівень тривоги?

– Як впоратися з напруженням, хронічною втомою та негативними емоціями як студентам, так і викладачам?

Під час зустрічі були сплановані теми для подальших практичних вебінарів з психології для студентів, викладачів та співробітників ОДУВС, а також план впровадження психології на усіх напрямках освітніх програм.

Методисти факультетів ОДУВС

Тому вже 03.11 о 20:00 (Київ) приєднуйтесь на практичний вебінар в PSY-CLUB Міжнародної Академії Розвитку Особистості «Основи емоційного інтелекту».

На онлайн-вебінарі будуть розглянуті такі теми:

– Шляхи виникнення емоцій;

– Емоційні стани та їх розуміння;

– Механізми захисту психіки;

– Правила читання емоцій.