Зустріч курсантів з військовим 35 окремої бригади ...

Зустріч курсантів з військовим 35 окремої бригади морської піхоти

Сьогодні, 2 листопада, відбувся урок мужності за участі директора Одеського обласного центру патріотичного виховання дітей та молоді Наталії Михайленко.

Воїном не стають, воїном народжуються – таким був лейтмотив сьогоднішньої зустрічі курсантів 2 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС з військовим 35 окремої бригади морської піхоти Максимом.

Воїном не стають, воїном народжуються

З першого дня повномасштабного вторгнення Максим став на захист рідної землі. Під час сьогоднішньої зустрічі він став для курсантів надихаючим спікером, оскільки на власному прикладі розповів про мотивацію, силу духу, побратимів, прагнення до Перемоги.

Під час живого спілкування здобувачі ставили запитання військовому. Також Максим приніс трофеї, які були здобуті у визвольних боях.

Розмова була надихаючою, з вірою у майбуття і нашу Перемогу. На згадку про зустріч Максим підписав прапор від бійців 35 окремої бригади.

Дякуємо нашим захисникам за кожен день!

Курсанти 2 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС

Військовий 35 окремої бригади морської піхоти Максим