Зустріч керівництва університету з головою Одесько...

Зустріч керівництва університету з головою Одеського регіонального осередку ГО «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю України»

26 вересня на базі автошколи Одеського державного університету внутрішніх справ відбулась зустріч керівництва університету з головою Одеського регіонального осередку ГО «Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю України» Надією Лєнц.

Під час обговорення актуальних питань функціонування автошколи ректор університету Дмитро Швець поінформував, що у вересні 2023 року університет долучився до флагманського проєкту МВС України «Автошколи для людей з інвалідністю», який реалізовує загальнодержавну ініціативу першої леді України Олени Зеленської в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні «Без бар’єрів», та має можливість здійснювати підготовку водіїв транспортних засобів категорії «В», у тому числі, й осіб з інвалідністю.

Надія Лєнц оглянула клас вивчення будови й експлуатації транспортних засобів і правил дорожнього руху, основ безпеки руху; створені умови навчання для осіб з інвалідністю; комп’ютерний клас і санітарну кімнату, а також визначила, що перевагами навчання в автошколі для осіб з інвалідністю є адаптовані до потреб осіб з інвалідністю навчальні програми; навчання у змішаних інклюзивних групах; теоретичне навчання офлайн або онлайн; інклюзивність будівлі.

По завершенню зустрічі Надія Лєнц виявила бажання навчатись в автошколі університету, яке планується розпочати у жовтні 2023 року.