Зустріч керівництва факультетів та керівників курс...

Зустріч керівництва факультетів та керівників курсантських підрозділів ОДУВС з практичним психологом

23 жовтня практичним психологом Ольгою Смірновою було проведено дружню зустріч з керівництвом факультетів та керівниками курсантських підрозділів університету.

Учасники зустрічі

На зустрічі були обговорені важливі аспекти психологічної підтримки курсантів.

Попередньо було досягнуто домовленості про розробку серії практичних вебінарів з підвищення комунікативних навичок курсантської молоді, управління стресом, навчання курсантів впорядковувати та розпізнавати свої емоції, особливо в ситуаціях підвищеного стресу, розвитку навичок ефективного міжособистісного спілкування.

Пані Ольга наголосила на необхідності проведення практичних тренінгів та вебінарів для майбутніх поліцейських, щоб надати їм інструменти для особистісного росту та підтримки їх психологічного добробуту.

Ця зустріч стала початком плідної співпраці, яка буде спрямована на створення сприятливого психологічного середовища для наших майбутніх захисників.