Зустріч з представниками 12-тої бригади спеціально...

Зустріч з представниками 12-тої бригади спеціального призначення «АЗОВ» імені Дмитра Вишневецького НГУ

На шляху до утвердження української національної ідентичності серед молоді, зокрема у колі здобувачів вищої освіти: курсантів/студентів ОДУВС керівництво закладу підтримує різноманітні формати проведення виховних заходів.

Конструктивний діалог між курсантсько-студентською молоддю університету та представниками 12-тої бригади спеціального призначення «АЗОВ» імені Дмитра Вишневецького Національної Гвардії України відбувся в актовій залі ОДУВС.

Зустріч відбулась у форматі «питання – відповіді». Присутні дізналися про підготовку кандидатів до зарахування у зазначений військовий підрозділ, отримання спеціалізованих знань та навичок, відносини у колективі тощо.

По завершенню заходу до уваги гостей було представлено експозиції музею історії університету.

Вагомими фактами, конструктивним спілкуванням, величезною вдячністю та повагою і теплими обіймами з героїчними захисниками України було наповнено зустріч її учасниками!

Все буде Україна!