Зустріч з представниками 12-тої бригади спеціально...
Зустріч з представниками 12-тої бригади спеціального призначення «АЗОВ» імені Дмитра Вишневецького НГУ
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_96be9bcfb7.jpg&w=2048&q=100)
На шляху до утвердження української національної ідентичності серед молоді, зокрема у колі здобувачів вищої освіти: курсантів/студентів ОДУВС керівництво закладу підтримує різноманітні формати проведення виховних заходів.
Конструктивний діалог між курсантсько-студентською молоддю університету та представниками 12-тої бригади спеціального призначення «АЗОВ» імені Дмитра Вишневецького Національної Гвардії України відбувся в актовій залі ОДУВС.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_1b02e3f8b3.jpg)
Зустріч відбулась у форматі «питання – відповіді». Присутні дізналися про підготовку кандидатів до зарахування у зазначений військовий підрозділ, отримання спеціалізованих знань та навичок, відносини у колективі тощо.
По завершенню заходу до уваги гостей було представлено експозиції музею історії університету.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_e87950a6da.jpg)
Вагомими фактами, конструктивним спілкуванням, величезною вдячністю та повагою і теплими обіймами з героїчними захисниками України було наповнено зустріч її учасниками!
Все буде Україна!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_b2b7ff4655.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_71cfdfbf1d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_5744f7898d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_c827134f42.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_c463e7e6ff.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_6429783ce7.jpg)
1012 березня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024