Зустріч з фахівцями Одеської обласної організації ...

Зустріч з фахівцями Одеської обласної організації товариства Червоного Хреста України

З метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті в Україні встановлено День Європи. Про започаткування процесів євроінтеграції та багато важливих історичних фактів щодо розвитку і становлення України дізнались студенти інституту права та безпеки ОДУВС на екскурсії в музеї університету.

Також проведено молодіжну мотиваційну просвітницьку зустріч з курсантсько-студентською молоддю. До здобувачів вищої освіти завітали фахівці Одеської обласної організації товариства Червоного Хреста України.

Про підтримку європейських країн, напрями роботи організації, справи та дружні відносини у червонохресній родині поділився з молоддю спеціаліст з розвитку волотерства і молоді Антон Муравенко.

Молодь університету дізналась багато фактів про потужний волонтерський рух, який обʼєднує людей за цінностями, професійністю, бажанням змінювати на краще світ навколо і отримали конструктивні пропозиції щодо партнерської взаємодії!