Зустріч курсантів випускних курсів ОДУВС з начальником Управління патрульної поліції в Одеській області
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_d9835b5bf1.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні зустріч з курсантами випускних курсів Одеського державного університету внутрішніх справ провів начальник Управління патрульної поліції в Одеській області майор поліції Руслан Рубан.
Керівник Управління зупинився на перевагах служби в підрозділах патрульної поліції та перспективах кар’єрного зростання.
Він довів до присутніх, що відповідно до концепції реформування, Департаментом патрульної поліції оголошується набір на вступ до патрульної поліції в трьох областях: Чернівецькій, Вінницькій та Рівненській. У зв’язку з цим, виникло питання кадрового потенціалу, який зможе професійно, активно, самовіддано виконувати свої службові обов’язки.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_077b6e2495.jpg)
«Нові люди допоможуть зробити систему сильнішою, професійнішою і кращою», – зазначив Руслан Рубан.
На завершення зустрічі очільник Управління окремо звернув увагу на обов’язкове дотримання курсантами транспортної дисципліни та поінформував про кількість складених постанов та виявлених порушників ПДР протягом 2023 року.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_a9da66be7a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_cee3af5853.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_ff9cc8c53d.jpg)