Зустріч курсантів ОДУВС з військовим 35-ї окремої ...
Зустріч курсантів ОДУВС з військовим 35-ї окремої бригади морської піхоти
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_166ea2a62b.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 15 лютого, відбулась зустріч курсантів ОДУВС з військовим 35-ї окремої бригади морської піхоти Максимом, за участі директора Одеського обласного центру патріотичного виховання дітей та молоді Наталії Михайленко.
Метою зустрічі була розповідь про військове спорядження безпосередньо і спорядження для виживання в цілому.
Особливу увагу було приділено тактичній медицині. Максим продемонстрував аптечку, яку мають військові, вкотре наголосив, що вміння надати першу допомогу рятує життя.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_6e0d815f0a.jpg)
В ході зустрічі виникло чимало запитань і самий активний курсант Віктор Фенін отримав сувенір від нашого гостя – сухий пайок.
Завершуючи зустріч, Максим, життєве кредо якого: «Ніколи не опускайте руки, як важко би не було», наголосив, що ніхто не має права забирати чиєсь життя. Доля нашої країни в руках молодих людей, саме вони будуватимуть державу і в майбутньому ми будемо пишатись ними.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_ba88d436ef.jpg)
Дякуємо нашим захисникам за кожен день!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_68bac7d45b.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_db8f315a3a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_28000fc103.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_24ba91ade5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_6955e40364.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_f6b24d2034.jpg)
415 лютого, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024