Знайомство з медіацією в різних сферах життя, в ра...
Знайомство з медіацією в різних сферах життя, в рамках навчального курсу «Базові навички медіатора», триває
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_ffde1de80e.jpeg&w=2048&q=100)
В рамках навчального курсу «Базові навички медіатора», розробленого Центром медіації ОДУВС, продовжується знайомство з медіацією в різних сферах життя.
Тему «Особливості сімейної медіації в умовах війни» представила Тетяна Білик – медіаторка, засновниця Асоціації сімейних медіаторів, Ліги медіаторів України.
Слухачі мали можливість не лише почути про специфіку сімейної медіації та її особливості в умовах війни, а й поставити запитання досвідченому медіатору міжнародного рівня.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_f6f3a7fec1.jpeg)
Членкиня Асоціації сімейних медіаторів, медіаторка, адвокатка Наталія Петренко презентувала Асоціацію сімейних медіаторів і виступила у якості запрошеного тренера у симуляції кейсу сімейного конфлікту.
За участю тренерів курсу Лілії Матвєєвої, Поліни Балтаджи, радника КМЄС Мартінса Толса відбулось обговорення практики і отриманих вражень.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_e347f86d33.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d4f221322d.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_c25fa38245.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_80aacaa9ee.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_21495876f7.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_0a9a4f62cb.jpeg)
519 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024