Змагання на першість Одеського державного універси...

Змагання на першість Одеського державного університету внутрішніх справ з волейболу

9 грудня у спортивній залі спорткомплексу Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України відбулися змагання на першість Одеського державного університету внутрішніх справ з волейболу.

За право здобути перемогу змагалися команди факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, Херсонського факультету й інституту права та безпеки.

На відкритті змагань учасників привітав ректор університету полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ та побажав перемоги найсильнішим.

У впертій та напруженій боротьбі:

1-ше місце посіла команда факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

2-ге місце зайняла команда Херсонського факультету;

3-тє місце виборола команда інституту права та безпеки.

Вітаємо переможців та призерів змагань!!!