Змагання з функціонального багатоборства на першість ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_c9ce7fafde.jpg&w=2048&q=100)
16 грудня кафедрою вогневої підготовки було організовано та проведено змагання з функціонального багатоборства на першість Одеського державного університету внутрішніх справ з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції України.
Програмою змагань було передбачено виконання 6 силових вправ, 3 вправ зі стрільби та виконання алгоритмів надання першої долікарської допомоги собі та постраждалим в бою.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_fdbac15903.jpg)
За підсумками змагань:
1-ше місце виборола команда факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;
2-ге місце посіла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;
3-тє місце зайняла команда Херсонського факультету.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_a6b0162d38.jpg)
Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів нашим спортсменам!!!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_3b5292d5aa.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_879fce1bcf.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_59347609fb.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_af948d41cc.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_117eec01d8.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_92e75534d1.jpg)