Змагання на першість ОДУВС з функціонального багат...

Змагання на першість ОДУВС з функціонального багатоборства (кросфіту) серед факультетів

27 січня відбулись змагання на першість Одеського державного університету внутрішніх справ з функціонального багатоборства (кросфіту) серед факультетів.

Змагання включали в себе наступні вправи: станова тяга з гирею до торкання підлоги; згинання та розгинання рук в упорі лежачи до торкання грудьми підлоги; присідання з гирею на грудях; стрибки на скакалці; махи з гирею до паралелі підлозі (свінг); підйоми тулуба в сід (сіт-ап); присідання з гирею + жим (трастери); тяга гирі до підборіддя.

У першості взяли участь курсанти всіх факультетів і студенти Інституту права та безпеки.

Тож за результатами змагань:

3-тє місце посіла команда факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

2-ге місце – команда факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

чемпіоном стала команда Херсонського факультету.

Вітаємо наших спортсменів!