Здобувачі вищої освіти ОДУВС відвідали зустріч-дис...

Здобувачі вищої освіти ОДУВС відвідали зустріч-дискусію про досвід учасників російсько-української війни

news-photo

 

За сприяння відділу соціально-гуманітарної роботи ОДУВС 16 грудня курсанти та студенти університету відвідали Одеську обласну універсальну наукову бібліотеку імені М.С. Грушевського й долучилися до зустрічі-дискусії «Історико-культурні мистецькі акції як спосіб збереження та трансляції досвіду учасників російсько-української війни 2014 – 2024 років».

 

Організаторами заходу виступили: Лабораторія Військово-Політичних Досліджень та Реконструкції за підтримки Першого міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті та Veterans HUB ODESA. 

 

 

Модератором зустрічі був Владислав Мороко, засновник реабілітаційного простору ветеранів українського війська «Блокпост» у Запоріжжі.

 

 

Відвідувачам була презентована пересувна виставка «Штрих код на ДВЕРЯХ Часу». Її автор - Володимир Безрукий, воїн і художник, який захищав Україну під час Революції Гідності, на сході країни та у боях за Бахмут. 

 

 

Вправи для реабілітації військових, які є корисними для покращення фізичного, психологічного та емоційного стану, було представлено авторським релізом, спільним проєктом Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка та Реабілітаційного простору ветеранів українського війська «Блокпост» під назвою «Мистецька реабілітація ветеранів – Театральна студія». 

 

 

Український інститут національної пам’яті представив проєкт «Окопна правда – потом і кров’ю» як продовження п’ятитомного проєкту «Усна історія російсько-української війни 2014 – 2018 рр.». Проєкт передбачає видання серії книг, щоб зафіксувати справжню хроніку подій на новітньому українському фронті.