Здобувачі вищої освіти ОДУВС відвідали КМЄС в м. О...
Здобувачі вищої освіти ОДУВС відвідали КМЄС в м. Одеса та взяли участь у Speaking Club
Здобувачі вищої освіти ОДУВС відвідали регіональний офіс Консультативної місії Європейського Союзу в м. Одеса (КМЄС) та взяли участь у Speaking Club, присвяченому ролі КМЄС в Україні та важливості взаємодії поліцейських з різних країн.
Спікеркою заходу стала Георгіна Магнуссен, радниця/тренерка з питань взаємодії поліції з громадою КМЄС.
Під час роботи в групах курсанти обговорили напрями взаємодії українських поліцейських та поліцейських з інших країн. Окрема увага була зосереджена на розслідуванні воєнних злочинів, а також роботі поліцейських на деокупованих територіях.
Лейтмотивом зустрічі стало те, що Україна вносить свої новаторські принципи та методики розслідування воєнних злочинів в правоохоронну систему ЄС.
На завершення з мотиваційними промовами до учасників звернулися колеги Георгіни Магнуссен - поліцейські з Греції та Австрії, які наголосили на важливості володіння англійською мовою та перевагах, які дає знання іноземної мови поліцейським.
2006 жовтня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ21 березня, 2025
Курсанти ОДУВС відвідали тематичний захід «Пісня тисячі голосів»20 березня, 2025