Здобувачі вищої освіти ОДУВС відвідали Центр адопції собак
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Flarge_cove_5623c0875c.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні здобувачі вищої освіти ОДУВС спільно із завідувачем відділення соціально-гуманітарної роботи Зоєю ДМИТРУК, помічницею ректора з гендерної політики Любовʼю БЕРЕЗОВЕНКО та Координаційною радою курсантсько-студентського самоврядування відвідали Центр адопції собак.
Центр адопції собак було створено в м. Одеса у 2019 році. Під час збройної агресії росії проти України представники Центру активно передають корми на лінію фронту для військових, які годують тварин, а натомість забирають на лікування поранених та покинутих собак та кішок.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_11494e3172.jpg)
Під час трагедії на Каховській ГЕС представники Центру змогли евакуювати понад 200 собак та кішок з м. Херсон, зібрати та відправити до м. Херсон тони допомоги у вигляді кормів, обробок для тварин, ліків та консервів.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_aafab56680.jpg)
У час війни важливо пам'ятати й про наших чотирилапих друзів. Тих, хто стає для вас найкращим другом та підтримує без слів у найважчі часи.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_468ac78948.jpg)
Закликаємо всіх не бути байдужими до безпритульних тварин та за бажання надати їм особисту допомогу.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_bc995f1adf.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_dff84c68f0.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_2ccc021bba.jpg)