Здобувачі вищої освіти ОДУВС пройшли триденний тренінг з лідерства і менеджменту
За ініціативи Центру медіації ОДУВС у співпраці з КМЄС відбувся триденний тренінг з лідерства і менеджменту для здобувачів вищої освіти ОДУВС. У навчанні взяли участь слухачі магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування
Мета тренінгу: розвиток лідерських якостей та розкриття особистісного потенціалу учасників групи, формування навичок розпізнавати характер ситуації та діяти адекватно до існуючих умов.
Тренінг пройшов у інтерактивному форматі, учасники:
– брали активну участь у обговоренні практичних вправ з розвитку лідерських якостей, які пропонував тренер КМЄС з питань належного врядування та управління людськими ресурсами Мартінс Толс;
– ділилися власним досвідом, історіями успіху, своїми думками, емоціями щодо лідерства та партнерства, командної роботи та співпраці;
– здобули нові знання і навички у сфері лідерства та менеджменту з метою їх подальшого використання у повсякденній професійної діяльності;
– мали можливість розкрити свій лідерський потенціал та вдосконалити навички роботи в команді.
За результатами тренінгу учасники отримали сертифікати.