Здобувачі вищої освіти і працівники ОДУВС долучилися до Радіодиктанту національної єдності
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_d3a8ec043a.jpeg&w=2048&q=100)
Сьогодні, у День української писемності та мови, до найбільшого україномовного флешмобу – Радіодиктанту національної єдності – традиційно долучилися здобувачі вищої освіти і працівники ОДУВС.
У цей день українці гуртуються навколо цієї традиції і підтримують свою мову.
Головна мета події — не перевірити грамотність учасників, а об’єднати українців і знавців української мови по всьому світу.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_55e08cd2ca.jpeg)
Цьогорічний текст називається «Дороги України», його авторкою стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав його актор, театральний режисер та виконавець ролі у фільмі «Довбуш» – Олексій Гнатковський.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_9bb6f65336.jpeg)
«Дороги України» – щемлива картина рідного краю, який нищить війна. Але наша країна, навіть у руїнах, – найкраща. Віримо, що все подолаємо, переможемо і відбудуємо.
Цей захід є символом долучення до національної ідеї, єднання з усіма, хто у цю хвилину в будь-якій частині світу підтримує Україну, українську мову та писемність.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_2a45483edc.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_c4a57eab87.jpeg)