Завершення тренінгу «Розвідка з відкритих джерел (...

Завершення тренінгу «Розвідка з відкритих джерел (OSINT), концепції, основні інструменти та практичні рекомендації»

Сьогодні, 28 вересня, в ОДУВС завершився тренінг «Розвідка з відкритих джерел (OSINT), концепції, основні інструменти та практичні рекомендації» для представників університету та практичних працівників правоохоронних органів.

Експертами заходу виступили представники Консультативної місії Європейського Союзу EUAM Ukraine. Закрив захід та вручив сертифікати учасникам проректор університету полковник поліції Максим Корнієнко.

Вручення сертифікатів проректором університету Максимом Корнієнко (справа)

Мета тренінгу:

-глибоке розуміння концепцій OSINT;

-консолідація методології розслідування з використанням методів OSINT та стандартизація правильного використання термінології, яка дозволяє отримувати ефективні та правильні результати розвідки/розслідування для отримання цифрових доказів.

В ході участі у тренінгу експерти розкрили наступні актуальні питання:

-основні положення OSINT;

-як діяти щодо збереження цифрових доказів;

-загальнодоступні платформи, що використовуються у розслідуванні воєнних злочинів;

-різні техніки збору та збереження доказів

Вручення сертифікатів проректором університету Максимом Корнієнко (справа)