Завершення підвищення кваліфікації військовослужбо...

Завершення підвищення кваліфікації військовослужбовців оперативних підрозділів Державної прикордонної служби України

З 2 до 11 жовтня на базі Одеського державного університету внутрішніх справ проходили підвищення кваліфікації 25 військовослужбовців оперативних підрозділів Державної прикордонної служби України

Свідоцтва про успішне проходження курсів вручив ректор університету полковник поліції Дмитро Швець.

Протягом навчання слухачі опановували міжнародні стандарти дотримання прав людини в діяльності Державної прикордонної служби України, інформаційні технології, які використовуються для комунікації, основи професійної етики працівників Державної прикордонної служби України, вивчали законодавство України та міжнародне законодавство в сфері протидії організованій злочинності, повноваження суб’єктів боротьби з організованою злочинністю та алгоритм їх взаємодії тощо.

Лекційні та практичні заняття проводили провідні викладачі університету.

Вручення сертифікатів ректором університету полковником поліції Дмитром Швецем