Завершення короткострокового підвищення кваліфікац...
Завершення короткострокового підвищення кваліфікації працівників карного розшуку

З 13 по 15 листопада у відділі післядипломної освіти ОДУВС успішно завершилося короткострокове підвищення кваліфікації працівників карного розшуку.
Навчання проходило за очною формою відповідно до розкладу, заняття проводились провідними викладачами кафедр університету, зокрема кафедрою ОРД та іншими.

Учасники ознайомилися з такими темами, як:
– права людини, верховенство права;
– антикорупційне законодавство;
– взаємодія поліції та суспільства;
– вогнепальні та вибухові пристрої;
– кримінальний аналіз.

У навчанні взяли участь 28 оперуповноважених карного розшуку з ГУНП Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. Після успішного завершення занять ректор університету полковник поліції Дмитро Швець особисто вручив поліцейським свідоцтва, висловив побажання мирного життя та успіхів у їхній професійній діяльності.






715 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ25 листопада, 2025
Короткострокове підвищення кваліфікації працівників, які забезпечують викладання навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність»25 листопада, 2025
Чергове засідання Вченої ради ОДУВС25 листопада, 2025
Участь представниці ОДУВС у міжнародній конференції CEPOL у Відні25 листопада, 2025

