Завершення короткострокового підвищення кваліфікац...

Завершення короткострокового підвищення кваліфікації працівників карного розшуку

З 25 по 27 вересня у відділі післядипломної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ короткострокове підвищення кваліфікації пройшли 28 оперуповноважених карного розшуку з ГУНП в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

Заняття проводили провідні викладачі кафедр університету, зокрема кафедри оперативно-розшукової діяльності.

Програма підвищення кваліфікації передбачала вивчення таких основних тем, як: права людини, верховенство права, антикорупційне законодавство, взаємодія поліції та суспільства, вогнепальні та вибухові пристрої, кримінальний аналіз, а також тем, які мають обмежений доступ.

По закінченню навчання ректор університету полковник поліції Дмитро Швець вручив поліцейським сертифікати, побажав миру та подальших успіхів у професійній діяльності.