Завершення участі курсантів у тренінгах з розслідування кіберзлочинів в рамках реалізації спільного проєкту ОБСЄ та МВС України
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_821c30707b.jpg&w=2048&q=100)
Курсанти ОДУВС завершили свою участь в освітньому заході на тему: «Посилення спроможності Національної поліції України у розслідуванні злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, у тому числі вчинених з використанням кібертехнологій», який відбувався в рамках реалізації спільного проєкту ОБСЄ та МВС України.
У період з 28 по 30 листопада курсанти вишу взяли участь у тренінгах, які були зосереджені на основах розслідування кіберзлочинів та їхнього впливу на злочини, пов’язані з торгівлею людьми.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_1246196275.jpg)
Участь у цьому проєкті надала курсантам можливість вивчити передові методи та технології в сфері кібербезпеки, а також отримати практичні навички, які будуть корисні у подальшій службі.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_4e83c0e699.jpg)
Подібні заходи сприяють розвитку фахівців, які здатні ефективно впливати на складні виклики та загрози сучасного інформаційного суспільства.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_73bfd895b5.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_101a3dd030.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_3ce9474d91.jpg)