Завершення короткострокового підвищення кваліфікац...

Завершення короткострокового підвищення кваліфікації працівників карного розшуку територіальних підрозділів НПУ

22 березня працівники карного розшуку територіальних підрозділів Національної поліції України завершили короткострокове підвищення кваліфікації в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Заняття проводились провідними викладачами університету та включали вивчення таких тем, як:

– Права людини. Верховенство права;

– Антикорупційне законодавство;

– Взаємодія поліції та суспільства;

– Вогнепальні та вибухові пристрої;

– Кримінальний аналіз;

та інших тем, які мають обмежений доступ.

Короткострокове підвищення кваліфікації пройшли 30 оперуповноважених карного розшуку з ГУНП в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях.

По закінченню навчання перший проректор університету полковник поліції Сергій БРАТЕЛЬ вручив поліцейським Сертифікати, побажав мирного неба та успіхів у професійній діяльності.