Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ун...

Засідання разової спеціалізованої вченої ради в університеті

19 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.056 щодо захисту дисертації Кононенка Юрія Сергійовича на тему «Основи методики розслідування державної зради» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням завідувача кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету ОДУВС доктора юридичних наук, професора Шкути Олега Олеговича.

Опонентами виступили:

- Цехан Дмитро Миколайович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики, детективної та оперативно-розшукової діяльності НУ «Одеська юридична академія»;

- Рогальська Вікторія Вікторівна, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Рецензенти:

- Мудрецька Ганна Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ;

- Лісніченко Дмитро Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ.

Науковий керівник:

Янковий Микола Олександрович, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ.

За результатами захисту разова спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Кононенку Юрію Сергійовичу ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».