Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ун...

Засідання разової спеціалізованої вченої ради в університеті

14 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.055 щодо захисту дисертації Желновача Євгена Геннадійовича на тему «Адміністративно-правові засади інформаційного суспільства в умовах воєнного стану в Україні» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням проректора університету доктора юридичних наук, професора Корнієнка Максима Вікторовича.

Опонентами виступили:

- професор кафедри економіки, менеджменту та управління територіями Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва і архітектури доктор юридичних наук Дніпров Олексій Сергійович;

- професор кафедри економічної та інформаційної безпеки Навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Дніпровського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, професор Рижков Едуард Володимирович.

Рецензенти:

- завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Денисова Аліна Володимирівна;

- завідувач кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Пишна Алла Георгіївна.

Науковий керівник:

проректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Крикун Вячеслав Віталійович.

За результатами захисту разова спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Желновачу Євгену Геннадійовичу ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».