Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ун...

Засідання разової спеціалізованої вченої ради в університеті

24 липня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.066 щодо захисту дисертації Луцюка Романа Петровича на тему «Особливості кримінального процесуального доказування у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами дорожньо-транспортних пригод» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням проректора університету доктора юридичних наук, професора Крикуна Вячеслава Віталійовича.

Опонентами виступили:

- Чорноус Юлія Миколаївна, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри криміналістики та судової медицини Національної академії внутрішніх справ;

- Рогальська Вікторія Вікторівна, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального процесу Дніпровського державного університету внутрішніх справ.

Рецензенти:

- Мудрецька Ганна Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ;

- Лісніченко Дмитро Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ.

Науковий керівник:

Янковий Микола Олександрович, кандидат юридичних наук, доцентпрофесор кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ.

За результатами захисту разова спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Луцюку Роману Петровичу ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».