Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ун...

Засідання разової спеціалізованої вченої ради в університеті

22 липня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.065 щодо захисту дисертації Гунченко Дар’ї Ігорівни на тему «Обрання, зміна та скасування заходів забезпечення кримінального провадження на стадії досудового розслідування за ініціативою сторони захисту» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням професора кафедри адміністративної діяльності поліції доктора юридичних наук, професора Корнієнка Максима Вікторовича.

Опонентами виступили:

- Тітко Іван Андрійович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого;

- Торбас Олександр Олександрович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія».

Рецензенти:

- Мудрецька Ганна Володимирівна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ;

- Лісніченко Дмитро Вікторович, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ.

Науковий керівник:

Тетерятник Ганна Костянтинівна, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Одеського державного університету внутрішніх справ.

За результатами захисту разова спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Гунченко Дар’ї Ігорівні ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».