Засідання разової спеціалізованої вченої ради в ун...

Засідання разової спеціалізованої вченої ради в університеті

27 червня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 41.884.057 щодо захисту дисертації Кота Ростислава Дмитровича на тему «Кримінально-правова характеристика викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем» на здобуття ступеня доктора філософії.

Засідання ради пройшло під головуванням завідувача кафедри кримінального права та кримінології доктора юридичних наук, професора Конопельського Віктора Ярославовича.

Опонентами виступили:

- Мовчан Анатолій Васильович, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри оперативно-розшукової діяльності Львівського державного університету внутрішніх справ;

- Колодін Денис Олексійович, кандидат юридичних наук, доцент, декан факультету цивільної та господарської юстиції Національного університету «Одеська юридична академія».

Рецензенти:

- Бабенко Андрій Миколайович, доктор юридичних наук, професор, директор Інституту права та безпеки Одеського державного університету внутрішніх справ;

- Кулик Людмила Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права та кримінології Одеського державного університету внутрішніх справ.

Науковий керівник:

Собко Ганна Миколаївна, доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінального права та кримінології Одеського державного університету внутрішніх справ.

За результатами захисту разова спеціалізована вчена рада прийняла рішення про присудження Коту Ростиславу Дмитровичу ступеня доктора філософії з галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право».